2002 yılından bu zamana 18 yıllık tecrübemizle sigorta ve finans danışmanlığı alanında verdiğimiz hizmetlerimize daha geniş kadro ve yeni çözüm ortaklarımız ile devam etmekteyiz.

Organizasyon yapımız ve konusunda uzman profesyonel kadromuz ile, ülkemizde yaşamak, çalışmak, yatırım yapmak veya başta gayrimenkul alanında mülk ve mal-hizmet talebinde bulunan yabancılara hizmet vermekteyiz. İşletmemizin ana felsefesi insana hizmettir. Bu bilinç ile, bir insanın yabancı bir ülkede yepyeni bir yaşama başlamasında onlara hizmet vermenin mutluluğu ile çalışıyoruz.

Bize müracaat eden her tüzel veya gerçek kişinin işini basit bir dosya işlemi olarak görmüyor, bilakis bir insanın yepyeni yaşamını inşaa etmesinde profesyonel yaklaşımla hizmet etme anlayışı içerisindeyiz. Bünyesinde yabancı işçi istihdamı sağlayan kurumsal firmalardan ve evlerinde yabancı hizmetçi-bakıcı çalıştıran ünlülere kadar çok geniş bir yelpazedeki müşteri portföyümüzle güveninize layık olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Altun Danışmanlık, sektörünün en prestijli kurumu olmanın gururu ile hizmet etme anlayışındadır. Doğru adrestesiniz

Başa dön tuşu
ArabicDutchEnglishPersianRussianTurkish
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?